1h
1h
1h
1h

O FIRMIE

„Zawsze jest rozwiązanie”

Siedziba firmy ARGROUP mieści się w wyjątkowym mieście Olkusz, który powstał najprawdopodobniej w XIII wieku i słynął z wydobycia srebra.  Rozbudowa królewskich kopalń sprawiła, że w przeszłości było to jedno z najważniejszych miast w Małopolsce. W 1579 roku powstała tu mennica królewska, gdzie bito talary, szelągi, grosze i trojaki. Rok 1907 to założenie przez Petera Westena Fabryki Naczyń Blaszanych, która do dziś kojarzona jest z naszym miastem Olkusz jako Olkuska Fabryka Naczyń Emaliowanych .

IMG_2720

Firma ARGROUP zarządza następującymi markami i usługami:

ARMEDIUM – „doradzamy, tworzymy, drukujemy”,

FirmyMiesne.pl– portal; branża mięsna w jednym miejscu,

ARGROUP Konsulting–  doradztwo i szkolenia handlowe dla branży mięsnej.

Firma ARGROUP powstała w 2008 roku. Początkowo jej działalność skupiała się wokół portalu FirmyMiesne.pl, który  szybko zaistniał na rynku ogólnopolskim. Obecnie to największy serwis branży mięsnej w Polsce.

Kolejnym etapem było uruchomienie firmy ARMEDIUM – „doradzamy, tworzymy, drukujemy” obsługującej głównie firmy z branży mięsnej. Od 2013 roku  rozszerzyła swoją działalność otwierajac się na inne branże.

Na bazie ponad 17 lat doświadczeń w takich obszarach, jak: sprzedaż, marketing, obsługa klienta, e-marketing, zarządzanie, komunikacja (głównie w branży mięsnej) w 2015 roku powołaliśmy do życia ARGROUP Konsulting – firmę świadczącą usługi doradcze i szkoleniowe dedykowane dla firm z sektora mięsnego.

Każdego dnia firma ARGROUP pracuje dla ponad 170 Klientów

Największym atutem ARGROUP są zdolni i pełni pasji ludzie pracujący dla nas. Nasz zespół codziennie dzieli się pozytywnymi emocjami nie tylko między sobą, ale również z Klientami  i otoczeniem – w szczególności – akceptacją, ciekawością, dumą, entuzjazmem, optymizmem, podziwem, radością, serdecznością czy ufnością)

Dla aktualnych  i przyszłych Klientów stale się rozwijamy,  aby jak najlepiej im służyć i dostarczać niesamowitych doznań.

Główne motto to: „Zawsze jest rozwiązanie”.

 Misja

Każdego dnia pracujemy nad ulepszeniem naszych produktów, rozwiązań i usług tak, aby ułatwiały naszym Partnerom i Klientom  prowadzenie biznesu i codziennego życia, sprawiały wielką radość, poczucie szczęścia oraz przede wszystkim były efektywne.

Słuchamy naszych Klientów i wspólnie dążymy do  doskonałości.  Ludzie w naszym zespole mogą wyrazić siebie, osiągać niemożliwe oraz pokonać ograniczenia, ponieważ wierzymy, iż zawsze jest rozwiązanie.

Wizja

Jesteśmy innowacyjną i stale rozwijającą  się firmą działającą na rynku lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym. Tworzymy i prowadzimy wyjątkowe  projekty, które są  liderami w swoich kategoriach.  Stale udoskonalamy swoje produkty, rozwiązania i usługi. Przy tym zawsze dbając o pozytywne doznania  naszych klientów.

Wartości

– Klient zawsze na 1 miejscu

– Uczciwość i zaufanie

-Szacunek

-Profesjonalizm

-Rozwój, rozwój, rozwój…

"Nie martwi mnie ktoś, kto oferuje ceny o 5% niższe.
Niepokoi mnie ktoś, kto może zaoferować lepsze doznania dla klienta."

Jeff Bezos, szef księgarni Amazon

"Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary, bez względu na to,
czy ma 20 czy 80 lat. Kto kontynuuje naukę pozostaje młody.
Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym."

Henry Ford

"W biznesie zawsze buduje się przyszłość, a przeszłość jest bazą, z której się wychodzi"

Jan Kulczyk

"Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione"

Nelson Mandela

"Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary, bez względu na to,
czy ma 20 czy 80 lat. Kto kontynuuje naukę pozostaje młody.
Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym."

Henry Ford